MECHANIKA SAMOCHODOWA
DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA
AUTO KLIMATYZACJAAUTOSTREFA

SZYBKI-SERWIS

PIĄTKOWO

O firmie

Jeden z nielicznych serwisów w Poznaniu, który posiada ponad 200 opini od zadowolonych klientów dzięki którym, oraz wysokim standardom usług otrzymał  certyfikat: 

“Warsztat Godny Zaufania”- szukaj nas w serwisie www.DobryMechanik.pl  ! ! !
Masz problemy z zawieszeniem, hamulcami, sprzęgłem bądź z zapalającymi się kontrolkami w samochodzie i dziwnymi błędami, które przekładają się na komfort jazdy? W takim przypadku AUTOSTREFA – SZYBKI-SERWIS PIĄTKOWO to najlepszy kierunek dla Ciebie !!!

SERWIS PRZYJAZNY, UCZCIWY, RZETELNY I prowadzony Z PASJĄ !!!

CZUJ SIĘ U NAS JAK U SIEBIE W DOMU !!!


Nasz serwis działa w Poznaniu już od 1998 roku. Nasza specjalność to przede wszystkim Mechanika Samochodowa, Diagnostyka Komputerowa, Wulkanizacja, Klimatyzacja oraz Auto Kosmetyka z praniem wnętrz – wszystkich marek samochodów osobowych i dostawczych. Jeżeli jest problem z oponami, zawieszeniem, hamulcami, układem wydechowym, sprzęgłem lub nie działa klimatyzacja, bądź potrzebna jest diagnostyka komputerowa, to jesteśmy w tych dziedzinach perfekcjonistami. Posiadamy wiedzę i duże doświadczenie zdobyte przy wieloletniej obsłudze aut większości marek !!!

NASZĄ DOMENĄ JEST SZYBKA DIAGNOZA, DOCELOWE WYSZUKIWANIE USTEREK, OPTYMALNE DOBIERANIE CZĘŚCI ZAMIENNYCH ORAZ BIEŻĄCE INFORMOWANIE KLIENTA, ABY MIAŁ NAD NAPRAWĄ FINANSOWĄ KONTROLĘ !!!


Wyróżnia nas przede wszystkim ponad 30-letnie doświadczenie w branży oraz indywidualne podejście do każdego z naszych klientów, dla których zapewniona jest u nas także pomoc drogowa. Kiedy pojawia się problem, nie stresuj się, po prostu zadzwoń do nas, a my zajmiemy się resztą, od A do Z !!!

Zapewniamy jednocześnie ATRAKCYJNE I KONKURENCYJNE CENY !!! Dlatego nie musisz obawiać się, że przepłacisz. Na miejscu posiadamy zaawansowane zaplecze renomowanej niemieckiej firmy do prowadzenia diagnostyki oraz napraw.

Problemy z elektroniką, zapalające się kontrolki, komputer rejestruje dziwne błędy, auto wchodzi w tryb awaryjny, traci moc, szarpie, gaśnie, za dużo pali? Nie ryzykuj i zdiagnozuj u nas swój samochód zanim usterka stanie się jeszcze poważniejsza i kosztowniejsza !!! Zanim oddasz samochód do innego mechanika, który wymieni metodą prób i błędów wiele części, sprawdź najpierw pojazd u nas na komputerze, a posiłkując się ponad 30-letnim doświadczeniem zaoszczędzisz wiele nerwów i zbędnych kosztów dostając rzetelną wycenę !!!

Zapraszamy serdecznie do naszej firmy AUTOSTREFA –  SZYBKI-SERWIS PIĄTKOWO – samochody osobowe i dostawcze klientów indywidualnych oraz firmowych flot.

Obserwuj nas również na Facebooku, gdzie umieszczamy różne ciekawostki.

× Szybki-Serwis Chat !