MECHANIKA SAMOCHODOWA
DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA
AUTO KLIMATYZACJAAUTOSTREFA

SZYBKI-SERWIS

PIĄTKOWO

O firmie

Jeden z nielicznych serwisów w Poznaniu, który posiada ponad 300 opini od zadowolonych klientów dzięki którym, oraz wysokim standardom usług otrzymał  certyfikat: 

“Warsztat Godny Zaufania”– szukaj nas w serwisie www.DobryMechanik.pl 
Masz problemy z zawieszeniem, hamulcami, sprzęgłem bądź z zapalającymi się kontrolkami w samochodzie i dziwnymi błędami, które przekładają się na komfort jazdy? W takim przypadku AUTOSTREFA – SZYBKI-SERWIS PIĄTKOWO to najlepszy kierunek dla Ciebie !!!

SERWIS PRZYJAZNY, UCZCIWY, RZETELNY I prowadzony Z PASJĄ !!!

CZUJ SIĘ U NAS JAK U SIEBIE W DOMU !!!


Nasz serwis działa w Poznaniu już od 1998 roku. Nasza specjalność to przede wszystkim Mechanika Samochodowa, Diagnostyka Komputerowa, Dynamiczna wymiana oleju w automatycznych skrzyniach biegów, Klimatyzacja oraz Auto Kosmetyka z praniem wnętrz – wszystkich marek samochodów osobowych i dostawczych. Jeżeli jest problem z  zawieszeniem, hamulcami, układem wydechowym, sprzęgłem lub nie działa klimatyzacja, bądź potrzebna jest diagnostyka komputerowa, to jesteśmy w tych dziedzinach perfekcjonistami. Posiadamy wiedzę i duże doświadczenie zdobyte przy wieloletniej obsłudze aut większości marek !

NASZĄ DOMENĄ JEST SZYBKA DIAGNOZA, DOCELOWE WYSZUKIWANIE USTEREK, OPTYMALNE DOBIERANIE CZĘŚCI ZAMIENNYCH ORAZ BIEŻĄCE INFORMOWANIE KLIENTA, ABY MIAŁ NAD NAPRAWĄ FINANSOWĄ KONTROLĘ !!!


Wyróżnia nas przede wszystkim ponad 30-letnie doświadczenie w branży oraz indywidualne podejście do każdego z naszych klientów, dla których zapewniona jest u nas także pomoc drogowa. Kiedy pojawia się problem, nie stresuj się, po prostu zadzwoń do nas, a my zajmiemy się resztą, od A do Z !

Jako autoryzowany Q-SERVICE zapewniamy jednocześnie ATRAKCYJNE I KONKURENCYJNE CENY !!! Dlatego nie musisz obawiać się, że przepłacisz. Na miejscu posiadamy zaawansowane zaplecze renomowanej niemieckiej firmy do prowadzenia diagnostyki oraz napraw.

Problemy z elektroniką, zapalające się kontrolki, komputer rejestruje dziwne błędy, auto wchodzi w tryb awaryjny, traci moc, szarpie, gaśnie, za dużo pali? Nie ryzykuj i zdiagnozuj u nas swój samochód zanim usterka stanie się jeszcze poważniejsza i kosztowniejsza ! Zanim oddasz samochód do innego mechanika, który wymieni metodą prób i błędów wiele części, sprawdź najpierw pojazd u nas na komputerze, a posiłkując się ponad 30-letnim doświadczeniem zaoszczędzisz wiele nerwów i zbędnych kosztów dostając rzetelną wycenę !

Zapraszamy serdecznie do naszej firmy AUTOSTREFA –  SZYBKI-SERWIS PIĄTKOWO – samochody osobowe i dostawcze klientów indywidualnych oraz firm.

Obserwuj nas również na Facebooku, gdzie umieszczamy różne ciekawostki.

× Szybki-Serwis Chat !